BELYSNING / Ljuskronor & takarmaturer / Ljuskrona 12191586

nr 1219 1586

Ljuskrona

Höjd: 80 cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

1.000 kr

Såld:

700 kr

måndag 26 november 2018
kl 18:00:36

26/11 16:44:54 1      Vinnande bud